3. liga TnKKoZ, nadstav. /1.
(10.3.2024)
Tretia liga Trenčianskeho kraja pokračovala prvým kolom nadstavbovej časti, v ktorej si to o titul (o 1. až 4. miesto) rozdajú prvé štyri tímy po základnej časti a o umiestnenie družstvá z piatej až ôsmej priečky (o 5.až 8. miesto). Ex-Trémisti, ktorí si do nadstavby priniesli jeden bonusový bod, v prvom kole privítali na domácich dráhach rezervu Uhrovca. Hostia s posilou z prvoligového áčka začali o niečo lepšie, keď pri nerozhodnom stave 1:1 mali po prvej runde náskok 43 kolkov. V druhej polovici však trenčianksi kolári každým hodom stratu nielenže doťahovali, ale po treťom sete už viedli - s istotou bodu Marcela Stašíka (3:0) a dobre rozohranej partičky Mária Mikuša (2:1) - o 26 kolkov. V dramatickom závere však nezvládli záverečnú dorážku a napriek tomu, že súper im víťazstvo ponúkal, napokon im pretieklo medzi prsty, pretože prehra o jeden jediný kolok znamenala len deľbu bodov :-( Najlepším z našich bol Dušan Ježík (542).
Ex-Trémisti Trenčín |
2 030 |
|
- 1 + |
|
2 031 |
KK Hustra Uhrovec B |
|
Spolu |
1.s |
2.s |
3.s |
4.s |
|
|
|
4.s |
3.s |
2.s |
1.s |
Spolu |
|
Sulo |
503 |
141 |
130 |
117 |
115 |
0 |
1:3 |
1 |
163 |
130 |
144 |
112 |
549 |
Mišina J. |
Ježík |
542 |
144 |
160 |
114 |
124 |
1 |
2:2 |
0 |
129 |
153 |
121 |
136 |
539 |
Petreje |
Stašík |
484 |
128 |
125 |
122 |
109 |
1 |
3:1 |
0 |
136 |
105 |
114 |
104 |
459 |
Maslák |
Mikuš M. |
501 |
109 |
130 |
132 |
130 |
1 |
2:2 |
0 |
102 |
131 |
137 |
114 |
484 |
Danaj J. |
|
|
|
|
|
3 |
8,0:8,0 |
3 |
|
|
|
|
|
....................... |
......... |
........ |
........ |
........ |
........ |
..... |
............. |
..... |
....... |
........ |
........ |
....... |
......... |
........................ |
Ostatné výsledky ............ |
............. |
...................... |
............ |
Skupina o 1.-4. miesto |
|
|
|
Stará Turá E - Dubnica n.V. |
0:6 |
2 000 : 2 240 |
- 240 + |
Skupina o 5.-8. miesto |
|
|
|
Mor.Lieskové B - Stará Turá K |
6:0 |
2 002 : 1 814 |
+ 188 - |
Bánovce n.B. B - Stará Turá D |
0:6 |
1 821 : 1 901 |
- 80 + |
|
|
|
|
Tabuľky |
Záp |
Skóre |
Sety |
Priemer |
Body |
Skupina o 1.-4. miesto |
|
|
|
1. |
Dubnica n.V. |
1 |
6:0 |
13,0 : 3,0 |
2240,0 |
5 |
2. |
Ex-Trémisti |
1 |
3:3 |
8,0 : 8,0 |
2030,0 |
2 |
3. |
Stará Turá E |
1 |
0:6 |
3,0 : 13,0 |
2000,0 |
2 |
4. |
Uhrovec B |
1 |
3:3 |
8,0 : 8,0 |
2031,0 |
1 |
Skupina o 5.-8. miesto |
|
|
|
5. |
Mor.Lieskové B |
1 |
6:0 |
13,0 : 3,0 |
2002,0 |
4 |
6. |
Stará Turá D |
1 |
6:0 |
10,0 : 6,0 |
1901,0 |
3 |
7. |
Bánovce n.B. B |
1 |
0:6 |
6,0 : 10,0 |
1821,0 |
3 |
8. |
Stará Turá K |
1 |
0:6 |
3,0 : 13,0 |
1814,0 |
0 |
..... |
............................. |
....... |
................ |
..................... |
.............. |
|
Nadstavba 2. kolo |
Skupina o 1.-4. miesto |
Ut 12.3. |
18:00 |
Stará Turá E - Ex-Trémisti |
Str 13.3. |
18:00 |
Dubnica n.V. - Uhrovec B |
Skupina o 5.-8. miesto |
Po 11.3. |
18:00 |
Stará Turá K - Stará Turá D |
Pia 15.3. |
16:30 |
Moravské Lieskové B - Bánovce n.B. B |
.............. |
............ |
..................................................................... |