II. liga západ
  Nadstavba o 1. až 10. miesto

 
    Tabuľka Záp Skóre Sety Priemer Body  
  1.  DKK N.Mesto 10 51:29 133,5 : 106,5 3164,7 14  
  2.  Trenčín B 10 46:34 134,5 : 105,5 3205,7 12  
  3.  Pobedim B 10 46:34 123,5 : 116,5 3217,1 12  
  4.  Cabaj-Čápor 10 45:35 122,5 : 117,5 3205,2 12  
  5.  Nitra 10 39,5:40,5 124,0 : 116,0 3121,7 11  
  6.  Tlmače 10 37:43 111,0 : 129,0 3141,3 11  
  7.  Tatran BA 10 39:41 121,0 : 119,0 3259,4 10  
  8.  Preseľany B 10 39,5:40,5 124,5 : 115,5 3123,5 7  
  9.  St.Turá Dubnica 10 32:48 108,5 : 131,5 3061,9 7  
  10.  Priatelia BA 10 25:55 97,0 : 143,0 3036,7 4  
  Nadstavba o 11. až 18. miesto

 
   Tabuľka Záp Skóre Sety Priemer Body  
  11.  Victoria BA 7 35:21 86,0 : 82,0 3106,9 10  
  12.  Limbach 8 38:26 106,0 : 86,0 3121,3 9  
  13.  St.Turá Myjavany 7 33:23 90,5 : 77,5 3145,9 9  
  14.  Šaľa B 8 34:30 97,0 : 95,0 3078,0 9  
  15.  Galanta B 8 30:34 98,5 : 93,5 3013,6 8  
  16.  Zlaté Klasy C 8 27:37 90,5 : 101,5 3134,6 6  
  17.  Zlaté Klasy B 7 24:32 83,0 : 85,0 3125,9 5  
  18.  Bánovce n.B. 7 19:37 68,5 : 99,5 3033,0 4  
................. ....... .......................... ....... ................. ..................... ............... ....... .....................
Konečné tabuľky po základnej časti
     
Skupina A   Skupina B
    Záp Skóre Priem Bod       Záp Skóre Priem Bod
1. Cabaj-Čápor * 16 79:49 3177,4 22   1. DKK N.Mesto * 16 92:33 3176,3 30
2. Trenčín B * 16 75:53 3183,8 20   2. Nitra * 16 78,5:49,5 3122,1 23
3. Tatran BA * 16 72,5:55,5 3238,6 20   3. Preseľany B 16 73:55 3141,8 16
4. Pobedim B *  16 70:58 3168,1 18   4. St.Turá Dubnica * 16 61,5:66,5 3065,1 16
5. Tlmače * 16 56,5:71,5 3135,4 16   5. Priatelia BA * 16 61:67 3035,6 16
6. St.Turá Myjavany 16 62,5:65,5 3175,8 15   6. Zlaté Klasy B 16 57:71 3106,3 13
7. Bánovce n.B. 16 54,5:73,5 3072,5 13   7. Victoria BA 16 62:66 3114,3 12
8. Limbach 16 57:71 3105,9 11   8. Šaľa B 16 46:82 3024,1 10
9. Zlaté Klasy C 16 49:79 3136,9 9   9. Galanta B 16 45:83 3010,4 8
* účasť v skupine o 1. až 10. miesto
... ........................... ...... ........... ............ ....... ..... .... ........................... ...... ........... ............ .......

Výsledky

Nadstavba 2. kolo

17.02.2018 23:00

Nadstavba 1. kolo

10.02.2018 22:00

18. kolo

03.02.2018 20:00

17. kolo

27.01.2018 21:00

16. kolo

20.01.2018 20:00

15. kolo

13.01.2018 22:00

14. kolo

09.12.2017 23:00

13. kolo

02.12.2017 20:00

Nadstavba, ďalšie (3.) kolo

O 1. až 10. miesto

Dátum..... .Čas..... ...........................................
Ut 20.2. 18:30 Priatelia BA - Pobedim B
Str 21.2. 18:00 DKK N.Mesto - Trenčín B
Štv 22.2. 18:00 Dubnica - Tatran BA
So 24.2.   9:00 Tlmače - Preseľany B
So 24.2.   9:30 Nitra - Cabaj-Čápor

O 11. až 18. miesto

Dátum....... .Čas..... ..........................................
Str 21.2. 18:00 Limbach - Zlaté Klasy B
Štv 22.2. 19:00 Victoria BA - Myjavany
Pia 23.2. 18:30 Šaľa B - Bánovce n.B.
So 24.2. 14:00 Galanta B - Zlaté Klasy C