II. liga západ
  Nadstavba o 1. až 10. miesto

 
     Konečná tabuľka Záp Skóre Sety Priemer Body  
  1.  DKK N.Mesto 18 93:51 240,0 : 192,0 3189,91 28  
  2.  Pobedim B 18 91,5:52,5 241,5 : 190,5 3209,3 26  
  3.  Tatran BA 18 82,5:61,5 230,0 : 202,0 3256,5 22  
  4.  Cabaj-Čápor 18 78,5:65,5 225,0 : 207,0 3162,69 22  
  5.  Trenčín B 18 82:62 238,5 : 193,5 3176,1 21  
  6.  Tlmače 18 68,5:75,5 207,0 : 225,0 3140,8 19  
  7.  Nitra 18 60:84 206,5 : 225,5 3118,6 14  
  8.  Preseľany B 18 69,5:74,5 214,0 : 218,0 3139,2 13  
  9.  Priatelia BA 18 48:96 175,5 : 256,5 3027,9 8  
  10.  St.Turá Myjavany 18 46,5:97,5 182,0 : 250,0 3075,2 7  
  Nadstavba o 11. až 18. miesto

 
    Konečná tabuľka Záp Skóre Sety Priemer Body  
  11.  St.Turá Myjavany 14 71:41 187,0 : 149,0 3148,3 19  
  12.  Limbach 14 65:47 186,0 : 150,0 3093,0 15  
  13.  Bánovce n.B. 14 55:57 167,0 : 169,0 3064,1 15  
  14.  Zlaté Klasy B 14 57:55 174,0 : 162,0 3124,4 14  
  15.  Victoria BA 14 56,5:55,5 158,0 : 178,0 3090,5 14  
  16.  Zlaté Klasy C 14 51:61 162,5 : 173,5 3138,6 14  
  17.  Galanta B 14 48:64 160,5 : 175,5 3022,8 12  
  18.  Šaľa B 14 44,5:67,5 149,0 : 187,0 3031,6 9  
................. ....... .......................... ....... ................. ..................... ............... ....... .....................
Konečné tabuľky po základnej časti
     
Skupina A   Skupina B
    Záp Skóre Priem Bod       Záp Skóre Priem Bod
1. Cabaj-Čápor * 16 79:49 3177,4 22   1. DKK N.Mesto * 16 92:33 3176,3 30
2. Trenčín B * 16 75:53 3183,8 20   2. Nitra * 16 78,5:49,5 3122,1 23
3. Tatran BA * 16 72,5:55,5 3238,6 20   3. Preseľany B * 16 73:55 3141,8 16
4. Pobedim B *  16 70:58 3168,1 18   4. St.Turá Dubnica * 16 61,5:66,5 3065,1 16
5. Tlmače * 16 56,5:71,5 3135,4 16   5. Priatelia BA * 16 61:67 3035,6 16
6. St.Turá Myjavany 16 62,5:65,5 3175,8 15   6. Zlaté Klasy B 16 57:71 3106,3 13
7. Bánovce n.B. 16 54,5:73,5 3072,5 13   7. Victoria BA 16 62:66 3114,3 12
8. Limbach 16 57:71 3105,9 11   8. Šaľa B 16 46:82 3024,1 10
9. Zlaté Klasy C 16 49:79 3136,9 9   9. Galanta B 16 45:83 3010,4 8
* účasť v skupine o 1. až 10. miesto
... ........................... ...... ........... ............ ....... ..... .... ........................... ...... ........... ............ .......

Výsledky

Nadstavba, 10. kolo

20.04.2018 22:00

Nadstavba, 9. kolo

14.04.2018 23:00

Nadstavba, 8. kolo

07.04.2018 22:00

Nadstavba, 7. kolo

24.03.2018 22:00

Nadstavba, 6. kolo

17.03.2018 20:00

Nadstavba, 5. kolo

10.03.2018 20:00

Nadstavba, 4. kolo

03.03.2018 22:00

Nadstavba, 3. kolo

24.02.2018 22:00

Nadstavba, 2. kolo

17.02.2018 23:00

Nadstavba, 1. kolo

10.02.2018 22:00