Bowlingová liga, 20. kolo
(22.2.2024)
Po dvadsiatom kole Bowlingovej Bernard ligy sa počet neodohraných zápasov rozšíril o ďalšie dva súboje (tento raz odkladali svoje stretnutia Piráti s Chameleónmi a Baj team s Babrákmi). Ani teraz však nebola núdza o kvalitné výkony. V najlepšom svetle sa predviedli opäť Baletky, ktoré(í) porazili KWH 8:2 (1111:918) zásluhou skvelých dvojstoviek Igora Pagáča (221+236!). Partizáni sa po dvoch predchádzajúcich prehrách vzchopili a Exotom dovolili uhrať (až v samom závere) len jeden bod a po výhre 9:1 (1074:947, M.Truska/Partizáni 203) sa udržali na prvom mieste v priebežnej tabuľke základnej časti. F.R.I.E.N.D.S. získali proti Rýchlym šípom v prvej hre náskok 4:1, ktorý v druhej časti zubami-nechtami dotiahli aspoň k remízovému koncu (5:5, 916:980, M.Uher/RŠ 200). Zvyšné stretnutia skončili rovnakým skóre (7:3) - na prekvapenie len dvojica AMG teamu napriek tomu, že už pred začiatkom vlastne prehrávala 0:2 si poradila s Los Invalidos (953:914), LOT po 2:3 v prvej hre v ďalšej už Ex-trém-istom nedovolili "skórovať" (7:3, 931:867) a Frogs zdolali po miernom trápení v úvodnom "polčase" Agrel tiež 7:3 (942:812).
Tabuľka | Záp | .....Skóre..... | Priemer | Body | |
1. | Partizáni | 20 | 174:26 | 1091,6 | 35 |
2. | Baletky | 21 | 151:59 | 1044,2 | 35 |
3. | Frogs | 20 | 116,5:83,5 | 981,5 | 26 |
4. | Babráci | 18 | 102,5:77,5 | 984,5 | 24 |
5. | F.R.I.E.N.D.S. | 20 | 107:93 | 931,5 | 24 |
6. | LOT | 21 | 105,5:104,5 | 907,7 | 24 |
7. | Baj team | 19 | 113:77 | 990,5 | 23 |
8. | KWH | 19 | 95:95 | 938,1 | 22 |
9. | Exoty | 20 | 100:100 | 942,6 | 19 |
10. | Los Invalidos | 20 | 96,5:103,5 | 921,5 | 18 |
11. | Ex-trém-isti | 20 | 89:111 | 923,1 | 18 |
12. | Chameleóni | 21 | 83,5:126,5 | 864,8 | 16 |
13. | Rýchle šípy | 20 | 90,5:109,5 | 903,3 | 14 |
14. | AMG team | 19 | 57,5:132,5 | 841,0 | 9 |
15. | Pirates | 18 | 63:117 | 874,4 | 7 |
16. | Agrel | 20 | 35,5:164,5 | 769,7 | 2 |
....... | ....................... | ........ | ................... | ............... | ......... |
Ďalšie (21.) kolo | ||
Ut 27.2. | 16:00 | LOT - F.R.I.E.N.D.S. |
Ut 27.2. | 17:00 | Rýchle šípy - Pirates |
Ut 27.2. | 18:00 | Baletky - Baj team |
Ut 27.2. | 19:00 | KWH - Partizáni |
Štv 29.2. | 16:00 | Chameleóni - Exoty |
Štv 29.2. | 17:00 | Frogs - AMG team |
Štv 29.2. | 18:00 | Los Invalidos - Ex-trém-isti |
Štv 29.2. | 19:00 | Babráci - Agrel |
............... | ............ | .................................................... |